ÜTÜ

Ev işleri konusunda yapılan çoğu ankete göre ütü, en az sevilen işlerin başında geliyor. Ama ütü olmadığında kıyafetlerimiz asla gerçek şıklığını gösteremiyor. Yanlış ellerde yapılan ütü; çift çizgilere, kırışıklıklara ve daha kötüsü kıyafetlerin ömrünün kısalmasına sebep oluyor. Biz de sizin bu olayları yaşamamanız, ütü zahmetinden kurtulmanız ve şıklığınıza şıklık katmanız için çalışıyoruz.

Bu amaçla kıyafetlerinizi koruyarak büyük bir dikkatle ütülediğimiz kıyafetleri uzun yıllar giymenizi sağlıyor, kıyafetlerinizin ilk günkü haline dönmesine yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin giyim temizliği ve bakımı konusunda en deneyimli markalarından biri olarak sizlere yüksek müşteri memnuniyeti garantili ütü hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Üstelik bu hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz.

Mobil uygulamamızla bu hizmeti talep ettiğiniz takdirde kuryemiz ürünlerinizi kapınızdan alıp kapınıza bırakıyor. Son derece yetkin ekibimiz ve yüksek standartlardaki ekipmanlarımız sayesinde kıyafetlerinizin renk ve kalite kaybı yaşamasına engel oluyoruz. Ayrıca ütü yapmaya fırsatım yok ya da ütü yapmayı bilmiyorum gibi endişelerinizi de ortadan kaldırıyoruz. Ürünlerinizi istediğiniz yerden alıp istediğiniz noktaya en düzgün şekilde teslim ediyoruz.

Hemen Hizmet Al