SIKÇA SORULAN SORULAN

Levent Lostra & Dry nedir?

Deneyimli personeli ve yüksek standartlardaki ekipmanları ile müşterilerine lostra, kuru temizleme ve ütü hizmetleri sunan bir firmadır. Ayrıca müşterilerinin bu ihtiyaçlarını günümüzün şartlarıyla karşılayan mobil teknoloji platformlarından biridir.

Ne hizmeti veriyorsunuz?

Levent Lostra & Dry olarak müşterilerimize kuru temizleme, ütü ve lostra hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz Apple ya da Android telefonlarından uygulamamızı indirerek ya da web sitesi üzerinden kolayca sipariş verebilirler.

Mobil uygulamayı kullandığımda ürünlerimi ne zaman alırsınız?

Müşteriler kendisinden alım yapılacak tarih ve saati mesai saatleri içerisinde olacak şekilde kendileri belirler. Kuryelerimiz müşterilerin belirttiği adresten; müşterinin belirlediği saat aralığında alım yapar.

- Alım ve Teslim Saatleri: Sabah 08:00 – 13:00 aralığında, akşam ise 19:00 – 22:00 arasındadır.

Bir ürünün/hizmetin ücretini nasıl öğrenebilirim?

Ücretler hakkında detaylı fiyat bilgilerini uygulama üzerinden ve web sitemizden ‘’fiyatlar’’ bölümünde bulabilirsiniz. Fiyatlandırma süreci bizim ürünlerinizi sizden almamız, ürünlerinizi merkezimizde incelememiz ve talep ettiğiniz işlemlerin ücret bilgileri neticesinde uygulama üzerinden fiyatın ne olduğunu size ulaştırılmamız şeklinde ilerlemektedir.

Ödeme nasıl olacak?

Ödeme işlemi ürünlerin ücret ve işlem detayları girildikten sonra uygulama üzerinden gönderilen onay mesajını onayladığınızda kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Onay vermediğiniz siparişler işleme alınmaz.

Siparişimdeki ürünlerimi ne zaman teslim alırım?

İşlem süresi en fazla 72 saattir. Tüm işlem sürecini uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Ödemeyi nakit ödeme veya havale olarak yapabilir miyim?

Ne yazık ki hayır. Sadece kredi kartı ve sanal kart üzerinden çalışıyoruz. Diğer ödeme yöntemleri maalesef geçerli değildir.

Siparişimin teslimatını başka bir adrese alabilir miyim?

Evet. Müşteri hizmetlerimizi arayarak veya uygulama üzerinden bu değişikliği yapabilirsiniz.

Kuru temizlemenin içine ütü de dahil mi?

Evet. Ürününüzün temizleme işlemi ve ütü işlemi kuru temizleme hizmetine dahildir.

Kredi kartımda şu an bakiye olmayabilir, sipariş oluşturabilir miyim?

Ücretlendirme, size gönderilen onay mesajına tarafınızdan onay verildikten sonra gerçekleşmektedir. Onay mesajı gönderilene kadar kartınızı güncellemeniz gerekmektedir.

Hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz?

Maslak, Kağıthane, Kadıköy, Ataşehir, Etiler, Sarıyer, Esenyurt bölgelerinde 51 mahallede vale hizmeti vermekteyiz. Vale hizmetimiz olmadığı her yere ücretsiz kargo ile hizmet veriyoruz.

Ürünlerimi teslim aldığınıza dair herhangi bir kağıt veriyor musunuz?

Ürünleriniz merkezimize iletildikten sonra tüm ürünleriniz sayılıyor ve detaylandırılıyor. Uygulama üzerinden tüm süreci takip edebilirsiniz.

Ayakkabıları boyuyor musunuz?

Uzmanlarımız ayakkabılarınıza hangi işlemlerin uygun olduğunu anlamak için önce ayakkabılarınızı inceleyecekler, ardından size bilgi vereceklerdir.

İşlemleri kendiniz mi yapıyorsunuz?

Tüm süreçler kendi bünyemizde gerçekleşmektedir.