LOSTRA

Lostra deyince hepimizin aklında tertemiz ayakkabılar, ayakkabı boyasının taze kokusu ve girdiğimiz sosyal ortamlarda tüm ilginin anında bize çevrilmesi canlanır. Gerçekten de temiz ve düzgün giyinmenin ilk adımı ayakkabılarla başlar. Lostra da ayakkabıların temizlik, tadilat ve bakım işlemlerinin yapıldığı hizmete verilen isimdir. Günlük hayatın koşuşturması ve zamanın çok önemli olduğu günümüzde iyi bir lostra salonu bulmak ve bunun için zaman harcamak kolay değildir.

Lostra konusunda Türkiye’nin en deneyimli ve köklü kuruluşlarından biri olan Levent Lostra & Dry tam da bu noktada sizlere en bilgili ve uzman kadrosuyla günümüz şartlarına uygun bir şekilde lostra hizmeti sunuyor. Levent Lostra & Dry’da basketbol ayakkabılarından lüks ve tasarım ayakkabılara kadar her türlü ayakkabıyı temizletebilir, heyecanla aldığınız o güzel ayakkabıları bir ömür giyebilirsiniz. Levent Lostra & Dry’ın verdiği lostra hizmeti bugüne kadar onlarca marka tarafından kabul edilmiştir.

Ayakkabılarınıza Levent Lostra & Dry’ın özel tesislerinde günümüz teknolojisinin en son araçlarıyla özenle yaklaşılır. Sektörün en iyi ustalarının yer aldığı tesislerimizde ayakkabılarınızı en iyi hale getirmek için en kaliteli ürünler kullanılır. Lostra ile ayakkabılarınız ilk günkü yeni görünümüne kavuşur. Tekrar yeni bir ayakkabıya yüksek ücretler ödemekten kurtulursunuz. Lostra hizmetimizde orijinal ürünler kullanılır. Eğer orijinali bulunamıyorsa en yüksek kalite ürünler kullanılır. Ayakkabılarınızın iç kısmı antibakteriyel sprey ile dezenfekte edilir ve iç kısmının kokusu tamamen ortadan kaldırılır. Bunun dışında çantalarınızın da temizlik, bakım ve tadilatları da aynı özen ve bakış açısıyla yapılmaktadır.

Hemen Hizmet Al