ÇANTA BOYAMA

ÇANTA BOYAMA

Hemen Hizmet Al

Piyasada çanta boyası adı altında satılan boyalar mevcuttur. Ancak deri boyama başlı başına bir ustalık ve teknik donanım gerektirir. Bu nedenle tüketiciler piyasadan aldıkları çanta boyası ile istedikleri sonuçlara bir türlü ulaşamazlar hatta bazı durumlarda çantanın bozulmasına sebep olurlar. Çantalarınızı konusunda uzman olmayan kişilere asla boyatmayınız. Levent Lostra & Dry olarak her marka deri çantalarınızı orijinallik durumuna uygun olarak boyuyoruz.

RENK DEĞİŞİMİ İŞLEMİ

Deri boyama, karartma, su geçirmez ve boya koruyucu kaplama alanında kullanılan ilaçların tamamı, WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) onaylı olup. Çevre ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi bulunmamaktadır…

Çanta üzerinde uyguladığımız lostra işlemleri

ÇANTA BOYAMA

  • Deri boyama işleri “el emeği” yöntemi ile yapılmaktadır.
  • “El emeği” işlemi uygulanmadan önce deri giysiniz, deri ütüsü ile ütülenip, kullanıma bağlı kırışıklıkların iz bırakması engellenir.
  • “El emeği” Yöntemi derinin orijinal boyanma şekli olup, tamamen el ile yapılmaktadır.
  • “El emeği” yöntemi ile boyanan deri ürünlerinizin renklerinde solma, boyasında akma ve ve deri üzerinde boya tabakası olmaz.
  • “El emeği” yöntemi ile ürününüz tamamen boyanmaktadır.

RENK DEĞİŞİMİ

Deri ürünlerin renk değiştirme işleri “el emeği” yöntemi ile yapılmaktadır. “El emeği” işlemi uygulanmadan önce deri giysiniz, deri ütüsü ile ütülenip, kullanıma bağlı kırışıklıkların iz bırakması engellenir. Rengini değiştirmek istediğiniz deri ürününüzün rengini, açık renkten – koyu renge doğru değiştirmek mümkündür. Renk değiştirilen ürünlerin renkleri dalgalanmaz, zamanla eski rengine kayma olmaz.

KARARTMA

Karatma işlemi: zamanla rengi açılmış ya da rengini açık bulduğunuz deri ürününüze farklı bir görünüm vermek için uygulanır. Boyama işleminden farklı bir işlem olduğundan, müşterilerimizin arzu ettiği takdirde uygulanır. “Karartma işlemi uygulanmadan önce deri giysiniz, deri ütüsü ile ütülenip, kullanıma bağlı kırışıklıkların iz bırakması engellenir. Karartma işlemi uygulanan deri ürünlerinizin rengi zamanla açılmaz.

ÇİZGİ ATMA

“Çizgi atma” yöntemi deri ürününüzün dikiş yerlerine uygulanır. Deri parçalarına oranla daha fazla aşınan dikiş yerleri daha koyu bir ton ile boyanarak, deri giysiye farklı bir görünüm kazandırır. Çizgi atılmış deri ürününüzün üzerinde hiçbir renk boşluğu ve renk dalgalanması olmaz. Çizgi atılmış ürününüzün dikiş yerlerinde aşınma olmaz. Çizgi atma ile ilgili görseller için

BOYA KORUYUCU KAPLAMA

“Boya Koruyucu Kaplama” işlemi boyatılan, rengi değiştirilen, karartılan, çizgi ve duman atılan tüm deri ürünlerinize uygulanır. Boyanın nem, yağmur gibi etkenlerden akmasını ve güneş ışığından solmasını engeller.

SU GEÇİRMEZLİK KAPLAMA

“Su Geçirmez Kaplama” işlemi, deri ürününüzü yağmur ve nem gibi etkenlere karşı korur.Derinin alt tabakasının su geçirmesini engellediği gibi, ıslanan deri yüzeyinin kısa sürede kurumasını sağlar.

Yanlış boyama, deri giysilerinizde renk hataları olmasına, derinin parlamasına, deri giysinizin sertleşmesine, deri üzerinde boya tabakası oluşmasına, boyaların akmasına, astar ve aksesuarların boyanmasına neden olabilir.

Hemen Hizmet Al