SİPARİŞ ve KARGO

Sipariş Nasıl Verilir? / Kargo ve Vale Süreçleri Nasıldır.

Sipariş Nasıl Verilir?

Siparişlerinizi www.leventlostra.com.tr adresinden parekende ürün ve hizmet olarak verebileceğiniz gibi, hizmetlerimizi mobil uygulamamız üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Sipariş vermek için üye olup ürün yada hizmet seçimi yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz eşyalarınızın tarafımıza ulaşması ve uzmanlarımız tarafından ücretsiz ekspertiz yapılması ile tarafınıza fiyat onayına sunulur.

Onayınız sonrasında işlemleriniz başlatılır ve eşyalarınız size gelene kadar olan süreçte mobil uygulamamız tarafından size bildirimler ile takip etmeniz sağlanır.

Kargo ve Vale Süreçleri

Siparişlerinizi Türkiyenin her yerinde anlaşmalı kargomuz ile Levent Lostra'ya özel kod ile ücretsiz olarak gönderebilir ve alabilirsiniz.

Mobil uygulamamız üzerinden vereceğiniz siparişlerde, vale bölgelerimiz için istediğiniz saatte evinize kadar valemiz gelerek ürünlerinizi alır ve istediğiniz saatte evinize teslim eder.

Vale bölgesi dışındaki siparişlerde kargo ile mobildeki kodu kullanarak gönderim sağlayabilirsiniz. Her iki tip gönderimde de hizmet sürecimizin tamamını mobil uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Sadece parekende ürün siparişlerinizde internet sitemizden yapacağınız 99 TL ve üzeri siparişleriniz için kargo ücretsizdir.

Tüm hizmet siparişlerinizde kargo ve vale hizmetimiz ücretsizdir.